Par mums

Eurotravel, agrāk SJCB (Studentu un jaunatnes ceļojumu birojs) – tūrisma aģentūra, dibināta 1997. gadā. Mūsu specializācija – aviobiļešu pārdošana, visizdevīgāko variantu meklēšana, tūrisma piedāvājumu sastādīšana (aviobiļete + viesnīca + transfērs).

 

Mēs piedāvājam:

- aviobiļešu rezervēšanu (regulārās aviokompānijas un zemo izmaksu aviokompānijas);
- viesnīcu rezervēšana;
- ceļojuma apdrošināšanu;
- vīzu noformēšanu;
- čarterceļojumus ar Teztour un Novatours;
- pludmales tūres;
- transfērus.

Mājas lapu un blogu īpašniekiem mēs piedāvājam speciālu programmu. Vairāk lasiet šeit..>>

 

Mūsu klienti

Mēs apkalpojam gan privātos, gan korporatīvos klientus, kā arī piedāvājam zvanu centra pakalpojumus citam tūrisma kompānijām, kā arī apkalpojam daudzas mājas lapas, kuras piedāvā aviobiļetes internetā Latvijā un citās valstīs.

 

Rezervēšanas sistēmas

2005. gadā mēs atklājām vienu no pirmajām aviobiļešu interneta rezervēšanas sistēmām – avio.lv. Šodien mēs apkalpojam vairāk kā 10 mājas lapas, kuras ļauj patstāvīgi rezervēt ne tikai aviobiļetes, bet arī viesnīcas, iegādāties apdrošināšanas, vīzas, transfērus.

Aktīvi sadarbojamies ar globālajām rezervēšanas sistēmām (Amadeus, Travelport), mēs piedalāmies vienas no mūsdienīgākajām rezervēšanas sistēmām izstrādē, kura ļauj kombinēt zemo izmaksu aviokompāniju lidojumus, tādu kā Ryanair, easyJet, airBaltic, Germanwings, Norwegian u.c., kas ļauj samazināt ceļojuma izdevumus un ekonomē mūsu klientu laiku izdevīgāko pārlidojumu meklēšanā.

 

Ar mums ir ērti

Ērtības mūsu klientiem – saņemt informāciju un konsultāciju savā dzimtajā valodā, pat atrodoties ārpus Latvijas. Mūsu operatori vienmēr palīdzes izvēlēties labāko variantu, iepazīstinās ar biļetes noteikumiem. Mūsu pakalpojumi neaprobežojas tikai ar aviobiļetes pārdošanu. Mēs ņemam vērā klienta vēlmes, veicam interneta reģistrāciju uz reisu, noformējam bagāžu un palīdzam nestandarta situācijās.

 

Mūsu klientiem patīk, ka

- mēs strādājam 6 dienas nedēļā no agra rīta līdz vēlam vakaram;
- runājam latviešu, krievu, angļu un vācu valodās;
- piedāvājam rezervēt aviobiļeti un pieņemt lēmumu par apmaksu diennakts laikā;
- piedāvājam izvēlēties piemērotāko apmaksas veidu: bankas pārskaitījums, apmaksa ar kredītkarti vai skaidrā naudā birojā Eurotravel.

Kontakti un rekvizīti..>>

 DARBA LAIKS

Darba dienās: 09:00 - 18:00

Biroja adrese:

Lāčplēša 29, Rīga.

ZVANU CENTRS

+371 67284818

Fakss: +371 67283064
e-pasts: info@eurotravel.lv

REKVIZĪTI

SIA Eurotravel 
Reģ. nr. 40003495064

Swedbank
SWIFT HABALV22
LV11HABA0551014561071

Norēķini ar norēķinu kartēm:
http://pay.eurotravel.lv